rta: FERENC Dtum: 2011. december 06. kedd, 23:03
A második fordulóra már sikerült Egyesületünk másik felének is, azaz a Sárosdiaknak is eljönnie!
Az elsõ mérkõzést négy gólos, míg a második mérkõzést 2 gólos vereségel zártuk.
Hungary -  IKP Byci
   31      -29

Az értékelés a "tovább" alatt!

Végre valahára eljöttek a Giorgioék is!

Miért is??? Felkészülési meccsnek tekintették volna ezt a 3 meccset! Mindenki Prágára vajazott!

Mi két kocsival mentünk, megint! Talán nyolcan…Csabink, ZH-ra készült. Arni sérült volt. Lányaink tanultak! Mások viszgáztak, pedig csak 7 euróba került…és kis „hotel”ben aludhattunk….

Szóval a kemény mag ment innét, és a Fibi, Árkus Bence, Zách Gyuri Sárosdról!

Ádi szülinapos ebédjét tette el másnapra.

Azt hiszem, hogy az elmúlt 9 évben talán harmadszor indulhattuk volna pontosan….de a Szilárd hamburgerje 40 percig készült az A klubban.

Új úton mentünk, mínusz egy óra+ matrica….szinte végig autópálya, mármint Szlovákiában, na nem nálunk! Matricát 7 euróért vettem…most…nem is 370Ft/ eurós áron mint múltkor!!

Gyorsan odaértünk…GPS vezetett bennünk. De amint beértünk Nimródék Tescó felé mentünk? Én kétszer is rossz felé kanyarodtam, de odaértünk, és a Nimródék is!

Sturcel úr is megjött, szállás elfoglalva, adatok leadva! Irány a szokásos Tescó! Sörhegyek megvétele!

Majd összeültünk az egyik szobába!

A Giorgio és Fibi csapata ugy kb. éjfél körül érkezett….wisky, pálesz…sör…kibontva! A Máté nem bírja az iramot!

Reggel idõben érkeztünk a Handlovai csarnokba… 15 fok talán! Elsõ meccs..elsõ harmad 11- 4!

Számolgattam….na végre lealázzuk a Szlovákokat!!!!!!!!!!!!!

Aztán csak a Csabi góljai hiányoztak….ha ott van hoztuk volna minden meccset!

Az utóbbi évek legjobb összeállításában játszottunk!!!!!!!!!!!

Csak a Csabi és a Laller hiányzott!!

A második negyedben mindent kihagytunk-sajnos!

Így néggyel kaptunk ki!!!!!!!

Pedig jobbak voltunk!

Második meccs a nagyképû SIMON csapata…

Hende szenzációsan véd, talán, ha picivel jobb a helyzetkihasználásunk!!!!!!!!!!!

Csabikám itt van, hozzuk a meccset!

A harmadikat nyertük a Pistáék ellen!

A szünetekben a presszó kávéját iddogáltuk!

Végre jól játszottunk! És láttam, hogy az ellenfelek bevannak tojva! Majd márciusban lealázunk mindenkit……………….ha a Csabi és a Srosdiak is jönnek!